BANE 2:8 PRI12 Ponyer Indledende 1

  • Klassen sponseres af Frederikshavn Kommune
  • Dommere:H: Bente Schleppegrell Thagaard, C: Charlotte Friberg
  • Sponsor:Frederikshavn Kommune
  • Tid:Søndag 12:25 - 14:38
  • Antal starter:14
  • Resterende starter:0
  •  
  •  
  • Antal placeringer:4
  • Max point:400
  • Doteringer:600, 500, 400, 300, 300
Opdateret: 17/09-2017 15:38
Luk
Start Nr Stævne Nr Rider Hest Nat. H C Total Placering
16
116
Charlotte Iwang Søndergård HOLSTEINS MISSOURI - 1
2002/V/HORSEGATE MINSTREL/HOLSTEINS SONNENTAU/PATRICK
USR 68.375
1 (273.5)
66.375
3 (265.5)
67.375
(539.0)
17
152
Ingeborg Cederholm HEIDEWINDE'S JARNO - 1
2004/HI/BOOMER/HEIDEWINDE'S VITARA/JACOBSPEEL'S ROCKY
GEK 67.625
3 (270.5)
67.000
1 (268.0)
67.313
(538.5)
7
49
Sofie Rosenberg Sørensen SANTHOS KÆRLUND - 1
2009/HI/AQUAVIT N/RØGILD´S ALICIA/FOLLOW MEE BOSSETOON KOLKA
NSR 67.750
2 (271.0)
66.500
2 (266.0)
67.125
(537.0)
5
76
Stine Twisttmann MISS MARPLE M - 1
2003/HO/ANTARIO N/MATRI/BOLERO
GRR4 66.375
4 (265.5)
66.125
6 (264.5)
66.250
(530.0)
12
23
Amalie Overgaard Hamann SOLHØJ'S KAPRICORN - 1
2008/HI/SHULAY FABERGE/SOLHØJ´S APRICOT/CWMCLAIS PRINCE
REB 65.125
8 (260.5)
66.375
3 (265.5)
65.750
(526.0)
5
13
26
Agnes Bay Nygaard Frandsen SPOORZICHT'S HYDANSA - 1
2004/HO/Orchard D'Avranches/Spoorzicht´S Hester/Coelenhage'S Purioso
SRKS 64.500
11 (258.0)
66.125
6 (264.5)
65.312
(522.5)
6
9
14
Sofie Lehmann Madsen MAILUNDS FLYING ROXIE B.N (IR) - 1
2008/HO/ROTHERDALE RHODRI/MAILUNDS FAITH (IR)/MENAI SPARKLING IMPERIAL
HDR 65.500
7 (262.0)
65.000
8 (260.0)
65.250
(522.0)
7
4
111
Matilde Nolte Bager ROMEO'S KAWASAKI - 1
2010/HI/RONALD/TAZET AF DAMAGERGÅRD/MALIBU II
MSR 66.125
5 (264.5)
64.125
13 (256.5)
65.125
(521.0)
8
15
43
Maria Bo Hansen LYKKEHØJS ARABELLE - 1
2004/HO/BOLERO/LYKKEHØJS MALOU/
ROK 65.625
6 (262.5)
64.375
12 (257.5)
65.000
(520.0)
9
8
79
Sara Toft LYNGS MY LITTLE FELLOW - 1
2003/V///
SKÅR 64.625
9 (258.5)
64.625
9 (258.5)
64.625
(517.0)
10
2
133
Maja K. Sørensen VOGNMANDGÅRDENS BENTLEY - 1
2009/HI/KANTJE'S VALENTIJN/VOGNMANDGÅRDENS BRIGHT/ZWAVO´S SUPRISE
SPR 64.625
9 (258.5)
64.500
11 (258.0)
64.562
(516.5)
11
10
103
Hannah Wendtland Lanng MAGIC´S FLORIAN - 1
2005/V/AESTER EL NINO/AMBER/THRIANTA'S NORMAN
HER 62.625
13 (250.5)
64.625
9 (258.5)
63.625
(509.0)
12
6
66
Olivia Holm Hansen RED REBEL VRÅ - 1
2006/HI/FALCO (RACKET)/LIGHT Z/MIDT-WEST IBI-LIGHT
SPR 60.875
14 (243.5)
66.250
5 (265.0)
63.562
(508.5)
13
3
112
Isabella Schwartz BAKKEGAARDEN'S TRIPLE PERFECT - 1
2009/HI/TRIPLE TREE'S PRINCE PERFECT/BAKKEGAARDEN´S NALA/MØLLEGAARDS SPUTNIK
SPR 63.875
12 (255.5)
63.125
14 (252.5)
63.500
(508.0)
14