BANE 1:4 PRI12 Agria DRF mesterskab Hold Ingdams

  • Dommere:H: Charlotte Gluud, C: Edel Hartig, M: Lone Dyg Mikkelsen
  • Tid:Lørdag 08:00 - 13:50
  • Antal starter:35
  • Resterende starter:0
  •  
  •  
  • Antal placeringer:9
  • Max point:400
  • Doteringer:1
Opdateret: 17/09-2017 14:35
Luk
Start Nr Stævne Nr Rider Hest Nat. H C M Total Placering
11
105
Julie Calundan CHICO - 2
2002/V/Bokkesprong Czardas/Wendie/Amrullah Ox
RØH 69.500
4 (278.0)
71.375
1 (285.5)
71.250
1 (285.0)
70.708
(848.5)
1
117
Mathilde Kalstrup Jensen CAKE ROYAL - 1
2011/HI/CASINO ROYALE K/
HER 71.875
1 (287.5)
69.375
4 (277.5)
70.250
3 (281.0)
70.500
(846.0)
2
113
Laura Elisabeth Kjær Rohmann TRAEUMER - 2
2006/HI/TRENTINO/NATALIE/FS POUR L'AMOUR
MBRK 70.875
2 (283.5)
68.875
5 (275.5)
70.500
2 (282.0)
70.083
(841.0)
16
56
Isabell Toft Waksvik MOGLIE 3 - 1
2000/V/MANDINGO/MAIKE/MERLIN
SGS 70.500
3 (282.0)
71.000
2 (284.0)
67.875
8 (271.5)
69.792
(837.5)
23
80
Sofie Reenberg Holck Mortensen DANCING Q - 1
2010/HO/HEMINGWAY B/DORIA/DORNIK B
SIV 68.875
6 (275.5)
67.875
7 (271.5)
69.625
4 (278.5)
68.792
(825.5)
28
140
Thilde Rude Hare MORGENSTERNS DAKAR - 1
2009/HI/FS DON'T WORRY/FS MOBILITYS MADONNA/THE BRAES MY MOBILITY
RØH 68.625
7 (274.5)
68.750
6 (275.0)
68.000
7 (272.0)
68.458
(821.5)
15
77
Cecilie K. Hansen WEBER AF KONGSHØJ - 2
2008/V/DRESSMAN II/WAICHA AF KONGSHØJ/MARCHI
EOR 69.125
5 (276.5)
70.000
3 (280.0)
65.875
19 (263.5)
68.333
(820.0)
3
23
Amalie Overgaard Hamann SOLHØJ'S KAPRICORN - 1
2008/HI/SHULAY FABERGE/SOLHØJ´S APRICOT/CWMCLAIS PRINCE
REB 67.750
8 (271.0)
66.875
10 (267.5)
68.500
5 (274.0)
67.708
(812.5)
20
3
Kamilla J. Larsen LILLEVANGS CARLO - 2
2005/V/CORSO/KVÆGENBJERGS JULIJANE/ESKEHØJGAARDS ALI
SAO 66.875
9 (267.5)
67.250
8 (269.0)
66.875
12 (267.5)
67.000
(804.0)
36
116
Charlotte Iwang Søndergård HOLSTEINS MISSOURI - 1
2002/V/HORSEGATE MINSTREL/HOLSTEINS SONNENTAU/PATRICK
USR 65.250
18 (261.0)
66.625
12 (266.5)
67.500
10 (270.0)
66.458
(797.5)
10
9
91
Amalie A Bang FILUR AF GRØNAGERGÅRD - 1
2009/HI/VASEHØJS KASHI/DCH ROXANNE/
AAR 66.750
10 (267.0)
65.375
17 (261.5)
67.000
11 (268.0)
66.375
(796.5)
11
4
29
Line Frahm Pedersen FESTINA'S CHICAGO H. - 2
2010/HI/DE VITO/FESTINA'S LUCKY MISS MOLLY/HECTOR
FRK 65.875
14 (263.5)
66.625
12 (266.5)
66.500
13 (266.0)
66.333
(796.0)
12
10
44
Juliane Thorup Hovgaard DE VITO - 1
2004/HI/Donnerwetter/Deborah/Don Pedro
KOR 66.250
12 (265.0)
66.500
14 (266.0)
66.000
16 (264.0)
66.250
(795.0)
13
17
139
Melika Harc VASEHØJS SIR SHEARER - 2
2008/HI/TRIPLE TREE'S PRINCE PERFECT/NØRLUNDS SAMANTHA/DARINO
VAL 66.125
13 (264.5)
64.000
23 (256.0)
68.375
6 (273.5)
66.167
(794.0)
14
32
90
Ida Kirstine Bjørn NØRLUNDS DON LUCA - 1
2009/HI/DON'T FORGET ME/NØRLUNDS SAMANTHA/ANTARIO N
HER 64.875
20 (259.5)
66.875
10 (267.5)
65.875
19 (263.5)
65.875
(790.5)
15
24
143
Tascha Engelbrecht SOLDALS BRILLIANT - 2
2006/HI/BAVIAN/SOLDALS ANNABELL/MISTER MALTHE
RKV 64.000
25 (256.0)
67.250
8 (269.0)
66.125
15 (264.5)
65.792
(789.5)
16
27
49
Sofie Rosenberg Sørensen SANTHOS KÆRLUND - 1
2009/HI/AQUAVIT N/RØGILD´S ALICIA/FOLLOW MEE BOSSETOON KOLKA
NSR 65.625
16 (262.5)
66.500
14 (266.0)
65.125
22 (260.5)
65.750
(789.0)
17
25
76
Stine Twisttmann MISS MARPLE M - 1
2003/HO/ANTARIO N/MATRI/BOLERO
GRR4 64.875
20 (259.5)
66.250
16 (265.0)
66.000
16 (264.0)
65.708
(788.5)
18
6
99
Ida Guldbrandsen CHILLI - 1
2005/V///
BIS 65.750
15 (263.0)
64.375
21 (257.5)
66.000
16 (264.0)
65.375
(784.5)
19
31
111
Matilde Nolte Bager ROMEO'S KAWASAKI - 1
2010/HI/RONALD/TAZET AF DAMAGERGÅRD/MALIBU II
MSR 64.625
23 (258.5)
63.250
25 (253.0)
67.750
9 (271.0)
65.208
(782.5)
20
35
104
Julie Ladefoged Loldrup FREDBO'S GARMIN - 2
2009/HI/GAGARIN/BOHEMO IRIS/YEALAND VANDAL
HER 64.875
20 (259.5)
64.375
21 (257.5)
66.375
14 (265.5)
65.208
(782.5)
20
33
64
Julie Dam Jensen CHICO'S BOY HOEJGAARD - 1
2011/HI/GP DON CHICO HØJGÅRD/MISTERY UT DEUTEN/NOBLE CHAMPION
EBR 66.500
11 (266.0)
63.250
25 (253.0)
64.500
25 (258.0)
64.750
(777.0)
22
8
14
Sofie Lehmann Madsen MAILUNDS FLYING ROXIE B.N (IR) - 1
2008/HO/ROTHERDALE RHODRI/MAILUNDS FAITH (IR)/MENAI SPARKLING IMPERIAL
HDR 65.625
16 (262.5)
62.375
28 (249.5)
65.750
21 (263.0)
64.583
(775.0)
23
18
103
Hannah Wendtland Lanng MAGIC´S FLORIAN - 1
2005/V/AESTER EL NINO/AMBER/THRIANTA'S NORMAN
HER 63.625
27 (254.5)
65.375
17 (261.5)
64.375
26 (257.5)
64.458
(773.5)
24
30
83
Laura Elstrøm Kobbelgaard GOLDEN STAR - 1
2003/V///
TRK 62.375
30 (249.5)
64.500
20 (258.0)
65.125
22 (260.5)
64.000
(768.0)
25
12
152
Ingeborg Cederholm HEIDEWINDE'S JARNO - 1
2004/HI/BOOMER/HEIDEWINDE'S VITARA/JACOBSPEEL'S ROCKY
GEK 64.125
24 (256.5)
63.375
24 (253.5)
63.500
29 (254.0)
63.667
(764.0)
26
14
112
Isabella Schwartz BAKKEGAARDEN'S TRIPLE PERFECT - 1
2009/HI/TRIPLE TREE'S PRINCE PERFECT/BAKKEGAARDEN´S NALA/MØLLEGAARDS SPUTNIK
SPR 63.750
26 (255.0)
65.125
19 (260.5)
62.125
32 (248.5)
63.667
(764.0)
26
7
79
Sara Toft LYNGS MY LITTLE FELLOW - 1
2003/V///
SKÅR 65.250
18 (261.0)
61.750
29 (247.0)
63.250
30 (253.0)
63.417
(761.0)
28
5
78
Liva Markvard Hansen BAILEY - 2
2008/V/KLEPHOLMS GULDFAX/EDELWEIS TANJA/BROSMI DUKE
HRB 63.125
28 (252.5)
61.000
33 (244.0)
64.625
24 (258.5)
62.917
(755.0)
29
21
26
Agnes Bay Nygaard Frandsen SPOORZICHT'S HYDANSA - 1
2004/HO/Orchard D'Avranches/Spoorzicht´S Hester/Coelenhage'S Purioso
SRKS 61.875
31 (247.5)
62.500
27 (250.0)
64.250
27 (257.0)
62.875
(754.5)
30
26
66
Olivia Holm Hansen RED REBEL VRÅ - 1
2006/HI/FALCO (RACKET)/LIGHT Z/MIDT-WEST IBI-LIGHT
SPR 61.250
33 (245.0)
61.500
31 (246.0)
64.125
28 (256.5)
62.292
(747.5)
31
29
30
Nikoline Winskov Rasmussen
ALL STAR - 1
2007/V/ALMBUE-D/STARLET/STEINWAY
AAGS 63.125
28 (252.5)
60.250
34 (241.0)
63.250
30 (253.0)
62.208
(746.5)
32
19
8
Signe Errebo Weide MAZZERATTI - 2
2008/HI/MELLI'S DORNIK/ZA ZA/ZENDRO
GRK 61.500
32 (246.0)
61.500
31 (246.0)
62.000
33 (248.0)
61.667
(740.0)
33
34
15
Ellen Hørdum Brandt MOSEGÅRDENS MASCHA - 1
2007/HO/HEDEHUSETS CHAN-ROA/SKATHOLM GREY SWAN/SKATHOLM BIG CHIEF
HDR 60.000
34 (240.0)
61.750
29 (247.0)
61.375
34 (245.5)
61.042
(732.5)
34
13
43
Maria Bo Hansen LYKKEHØJS ARABELLE - 1
2004/HO/BOLERO/LYKKEHØJS MALOU/
ROK Opgivet