BANE 2:10 PRT12 Ponyer Kat 1 1

  • Klassen sponseres af Sdr. Vejrbakken`s Beslagsmedie
  • Dommere:H: Kathrine Lynge Iversen, C: Edel Hartig, M: Charlotte Friberg
  • Sponsor:Sdr. Vejrbakken`s Beslagsmedie
  • Tid:Søndag 10:00 - 12:05
  • Antal starter:15
  • Resterende starter:0
  •  
  •  
  • Antal placeringer:4
  • Max point:390
  • Doteringer:600, 500, 400, 300, 300
Opdateret: 17/09-2017 14:36
Luk
Start Nr Stævne Nr Rider Hest Nat. H C M Total Placering
13
145
Lea Andreassen Torabi SPARTACUS - 1
2004/V/ANTARIO N/TAITA/TARZAN
SPR 69.359
2 (270.5)
70.385
1 (274.5)
70.769
1 (276.0)
70.171
(821.0)
1
73
Stine Juhl Kikkenborg SPOTLIGHTS BARNABY - 1
2011/HI/BOOGIE DANCER/SPOTLIGHTS KAPRIFOLIE/RØGILD´S KIDOGO
GRK 69.487
1 (271.0)
67.179
4 (262.0)
66.410
4 (259.0)
67.692
(792.0)
10
33
Freja Bork Rothe ORCHID'S TIGERTAIL - 1
2003/V/KANTJE'S TOY BOY/ORCHID'S KENJIA/ORCHID´S CESTANII
HER 67.308
3 (262.5)
68.333
2 (266.5)
65.385
7 (255.0)
67.009
(784.0)
12
65
Simone Skov Jørgensen PATRIK AF HVARRE - 1
2010/HI/TRIPLE TREE'S PRINCE PERFECT/MADELEY AF HVARRE/MAY-WAY
TRK 66.154
5 (258.0)
66.923
5 (261.0)
66.410
4 (259.0)
66.496
(778.0)
2
128
Karoline Mathilde Ravnsbo KLOOSTER'S ELTINO - 1
2003/HI/Aester El Nino/Level Brook Magic Moon/Bright Moon Xx
NSR 63.590
10 (248.0)
66.154
7 (258.0)
67.564
2 (263.5)
65.769
(769.5)
5
3
16
Malou Ruby Damkjær PICASSO - 1
2006/V/PANDUR/BEAUTY/GREENHORN
SKÅR 66.538
4 (259.5)
66.154
7 (258.0)
64.359
12 (251.0)
65.684
(768.5)
6
11
142
Anemone Almlund FOXTROT - 1
2001/V/MARCHI/FENJA/HOLLY PRINCE RUPERT
RKV 64.872
8 (253.0)
67.308
3 (262.5)
64.744
10 (252.5)
65.641
(768.0)
7
9
35
Katrine Løvenkrands HEDEMAND'S BANDIT - 1
2007/HI/EKKO AF STENSNÆS/HEDEMAND'S TANITA/TAI CALIDO
GRK 65.513
7 (255.5)
66.154
7 (258.0)
65.128
8 (254.0)
65.598
(767.5)
8
14
32
Maria Schønberg Henriksen FELIX - 1
2001/V///
HDR 66.026
6 (257.5)
63.205
13 (246.5)
66.923
3 (261.0)
65.385
(765.0)
9
15
130
Camilla Sørensen Olesen RICCORIO-LEON P - 1
2006/HI/Stukhuster Ric. Go For Gold/Valencia Dc/Dressman Iii
KOR 64.487
9 (251.5)
65.513
10 (255.5)
65.897
6 (257.0)
65.299
(764.0)
10
4
70
Sofia Skjellerup Bang NYMFE STENGAARD - 1
2006/HO/NOTRE BAC/ROLSTEDS PASIPHÄE/BONANSA
SPR 62.821
12 (245.0)
66.795
6 (260.5)
62.949
14 (245.5)
64.188
(751.0)
11
5
86
Matilde Trantoft Svanberg LYKKESHOLMS CYPERB - 1
2011/HI/LUKAS 163/CASSANDRA/MAIOR DOMUS
MSR 62.821
12 (245.0)
65.000
11 (253.5)
64.744
10 (252.5)
64.188
(751.0)
11
7
153
Clara Rose Dyrby GLORIA - 1
2001/HO/Tootle U/Speedy/
GEK 62.949
11 (245.5)
64.359
12 (251.0)
64.872
9 (253.0)
64.060
(749.5)
13
6
96
Cecilie Have Larsen-Ledet STRANDGAARDS DRUMFIRE - 1
2008/HI/DRESSMAN II/SCARLETT/HALIFAX
BIS 62.436
14 (243.5)
62.179
14 (242.5)
64.359
12 (251.0)
62.991
(737.0)
14
8
63
Amalie Skov Christensen VESTERVANGS ILLUSION - 1
2010/HO/DRESSMAN II/VESTERVANGS CHERIE/
ROK 62.051
15 (242.0)
61.538
15 (240.0)
62.692
15 (244.5)
62.094
(726.5)
15