BANE 2:204 Comp: 204 J Ind - Junior Individual Competition

  • Presented by Kirk Arabians
  • Dommere:E: Freddy LEYMANN (BEL), C: Juan Carlos CAMPOS (ESP), M: Jacques VAN DAELE (BEL)
  • Tid:Lørdag 12:10 - 15:58
  • Antal starter:20
  • Resterende starter:0
  •  
  •  
  • Antal placeringer:5
  • Max point:380
Opdateret: 16/05-2016 19:23
Luk
Start Nr Stævne Nr Rider Hest Nat. E C M Total Placering
5
45
Esmee DONKERS CHAINA
2007/Sir Donnerhall/Valley Tosha/Rubioso N

NED
75.395
1 (286.5)
74.474
1 (283.0)
74.737
1 (284.0)
74.868
(853.5)
2
123
Karoline ROHMANN NOOSA MELODY
2007/BLUE HORS DON ROMANTIC/NAOMI/SCHWADRONEUR

DEN
71.711
2 (272.5)
71.711
2 (272.5)
71.053
3 (270.0)
71.491
(815.0)
17
180
Florence SIEMER ZIDANE
2004/Inspekteur/Jamara/Fruhling

NED
70.132
3 (266.5)
70.921
3 (269.5)
72.632
2 (276.0)
71.228
(812.0)
16
46
Beatrice IVARSSON CHARLES
2006/Bocelli 1044/Chalette/Chapman 757

SWE
68.684
4 (261.0)
69.474
4 (264.0)
70.000
4 (266.0)
69.386
(791.0)
20
102
Malene Rønhoff GEJL HESSELBJERGS DREAM BOY
2009/UNO DON DIABLO/TAI DANCER/

DEN
68.421
6 (260.0)
69.079
5 (262.5)
69.737
5 (265.0)
69.079
(787.5)
3
8
Caroline T. ELSNER ALSKENZ FIRFOD
2007/ZARDIN FIRFOD/ALZACE FIRFOD/ZALMIAK FIRFOD

DEN
68.684
4 (261.0)
67.895
11 (258.0)
68.158
11 (259.0)
68.246
(778.0)
6
19
47
Nicole VERSCHOOR CHARMANDER
2007/Hohenstein/Naomi/Donnerhall

NED
67.105
9 (255.0)
68.026
8 (258.5)
69.605
6 (264.5)
68.246
(778.0)
6
15
115
Victoria Kuusisto PEDERSEN LANGKJÆRGAARD'S DONNA FETTI
2001/BLUE HORS DON SCHUFRO/KLOSTERHEDENS WORLD-FETTI/WORLD CUP I

DEN
66.974
11 (254.5)
67.763
12 (257.5)
69.605
6 (264.5)
68.114
(776.5)
8
21
42
Sandra Aagaard HYRM CASH
2006/CASSINI II/GARTENROSE/LESOTHO

DEN
67.895
7 (258.0)
68.026
8 (258.5)
68.421
9 (260.0)
68.114
(776.5)
8
14
15
Sofia BUSKHE BALTZAR
1999/Briar 899/Zaffran/Pontus 497

SWE
66.974
11 (254.5)
68.289
7 (259.5)
67.500
13 (256.5)
67.588
(770.5)
10
12
87
Cornelia T PETTERSSON FINAL CUT
2004/Federweisser/Clara/Carismo

SWE
65.553
15 (249.1)
67.658
13 (257.1)
69.368
8 (263.6)
67.526
(769.8)
11
7
50
Bo OUDHOF COLT SOLLENBURG
2007/Vivaldi/Whitney Sollenburg/Osmium

NED
67.105
9 (255.0)
68.026
8 (258.5)
67.368
14 (256.0)
67.500
(769.5)
12
4
163
Sem STIEMER UMBRA
2001/Lancet/Iline/Darwin

NED
66.579
13 (253.0)
67.105
15 (255.0)
67.763
12 (257.5)
67.149
(765.5)
13
8
124
Amalie Aasted ALBAEK OEREVADBROS DIOR
2007/DE NOIR/ØREVADBROS CHANEL/BLUE HORS FUTURE CUP

DEN
67.368
8 (256.0)
67.632
14 (257.0)
66.184
15 (251.5)
67.061
(764.5)
14
18
27
Ebba KJELLBERG BOEGEGARDENS LIMBERY
2004/Limbus/Joy/Castor

SWE
63.026
17 (239.5)
68.684
6 (261.0)
68.289
10 (259.5)
66.667
(760.0)
15
13
95
Victoria Christine HANSSEN HARLOESEGAARDS DONOVAN
2005/BLUE HORS DON SCHUFRO/TEMPLE FILICIA/TEMPLE WIND XX

DEN
66.447
14 (252.5)
66.447
16 (252.5)
65.658
18 (249.5)
66.184
(754.5)
16
1
137
Hermine SCHÜSSLER RIVALDO
2006/Rosseau/Laeticia/Lauries Crusador xx

NOR
65.132
16 (247.5)
65.921
17 (250.5)
65.789
17 (250.0)
65.614
(748.0)
17
11
9
Andrea Kring PEDERSEN ANSGAARDS AMULETT
2002///

NOR
63.026
17 (239.5)
65.000
18 (247.0)
64.868
19 (246.5)
64.298
(733.0)
18
10
74
Vilde ANTONSEN DON DINO
2001/DON CARDINALE/NEA'S LADY FU/PLACIDO

NOR
60.921
19 (231.5)
64.605
19 (245.5)
66.053
16 (251.0)
63.860
(728.0)
19
6
144
Daniela THERMAN SARA ENSHOJ
2008/Sting/Saga Enshöj/Salvador

FIN
60.132
20 (228.5)
63.816
20 (242.5)
61.842
20 (235.0)
61.930
(706.0)
20