BANE 1:109 Comp: 109 J FS - Junior Freestyle to Music

  • Presented by Kirk Arabians
  • Dommere:E: Kirsten SOEGAARD (DEN), C: Elke EBERT (GER), M: Jacques VAN DAELE (BEL)
  • Tid:Søndag 07:30 - 09:46
  • Antal starter:18
  • Resterende starter:0
  •  
  •  
  • Antal placeringer:5
  • Max point:400
Opdateret: 16/05-2016 19:23
Luk
Start Nr Stævne Nr Rider Hest Nat. E C M Total Placering
17
45
Esmee DONKERS CHAINA
2007/Sir Donnerhall/Valley Tosha/Rubioso N

NED
74.250
75.000
74.625 (2)
74.750
77.000
75.875 (1)
76.250
79.000
77.625 (1)
76.042
15
123
Karoline ROHMANN NOOSA MELODY
2007/BLUE HORS DON ROMANTIC/NAOMI/SCHWADRONEUR

DEN
77.000
79.000
78.000 (1)
73.500
76.000
74.750 (2)
71.000
77.000
74.000 (2)
75.583
9
15
Sofia BUSKHE BALTZAR
1999/Briar 899/Zaffran/Pontus 497

SWE
70.750
74.000
72.375 (3)
69.000
73.000
71.000 (5)
68.000
71.000
69.500 (10)
70.958
10
115
Victoria Kuusisto PEDERSEN LANGKJÆRGAARD'S DONNA FETTI
2001/BLUE HORS DON SCHUFRO/KLOSTERHEDENS WORLD-FETTI/WORLD CUP I

DEN
69.000
70.000
69.500 (10)
72.000
73.000
72.500 (3)
69.250
71.000
70.125 (7)
70.708
11
8
Caroline T. ELSNER ALSKENZ FIRFOD
2007/ZARDIN FIRFOD/ALZACE FIRFOD/ZALMIAK FIRFOD

DEN
69.000
72.000
70.500 (6)
68.000
70.000
69.000 (9)
70.000
75.000
72.500 (3)
70.667
14
180
Florence SIEMER ZIDANE
2004/Inspekteur/Jamara/Fruhling

NED
69.750
74.000
71.875 (4)
69.000
70.000
69.500 (6)
69.250
72.000
70.625 (6)
70.667
6
18
102
Malene Rønhoff GEJL HESSELBJERGS DREAM BOY
2009/UNO DON DIABLO/TAI DANCER/

DEN
70.000
71.000
70.500 (6)
67.500
70.000
68.750 (11)
70.250
74.000
72.125 (4)
70.458
7
16
46
Beatrice IVARSSON CHARLES
2006/Bocelli 1044/Chalette/Chapman 757

SWE
69.000
71.000
70.000 (8)
68.500
70.000
69.250 (7)
69.250
71.000
70.125 (7)
69.792
8
6
27
Ebba KJELLBERG BOEGEGARDENS LIMBERY
2004/Limbus/Joy/Castor

SWE
68.750
70.000
69.375 (11)
69.500
73.000
71.250 (4)
67.750
67.000
67.375 (14)
69.333
9
5
50
Bo OUDHOF COLT SOLLENBURG
2007/Vivaldi/Whitney Sollenburg/Osmium

NED
69.500
72.000
70.750 (5)
67.500
69.000
68.250 (12)
67.750
69.000
68.375 (12)
69.125
10
3
95
Victoria Christine HANSSEN HARLOESEGAARDS DONOVAN
2005/BLUE HORS DON SCHUFRO/TEMPLE FILICIA/TEMPLE WIND XX

DEN
69.250
70.000
69.625 (9)
66.750
69.000
67.875 (13)
69.250
70.000
69.625 (9)
69.042
11
13
42
Sandra Aagaard HYRM CASH
2006/CASSINI II/GARTENROSE/LESOTHO

DEN
65.750
68.000
66.875 (15)
67.750
70.000
68.875 (10)
68.250
74.000
71.125 (5)
68.958
12
7
124
Amalie Aasted ALBAEK OEREVADBROS DIOR
2007/DE NOIR/ØREVADBROS CHANEL/BLUE HORS FUTURE CUP

DEN
67.750
69.000
68.375 (12)
68.250
70.000
69.125 (8)
68.250
68.000
68.125 (13)
68.542
13
12
47
Nicole VERSCHOOR CHARMANDER
2007/Hohenstein/Naomi/Donnerhall

NED
66.000
68.000
67.000 (14)
66.750
69.000
67.875 (13)
68.000
71.000
69.500 (10)
68.125
14
8
163
Sem STIEMER UMBRA
2001/Lancet/Iline/Darwin

NED
66.500
68.000
67.250 (13)
67.500
68.000
67.750 (15)
67.750
67.000
67.375 (14)
67.458
15
1
137
Hermine SCHÜSSLER RIVALDO
2006/Rosseau/Laeticia/Lauries Crusador xx

NOR
65.750
67.000
66.375 (16)
66.000
68.000
67.000 (16)
65.500
67.000
66.250 (16)
66.542
16
2
9
Andrea Kring PEDERSEN ANSGAARDS AMULETT
2002///

NOR
64.500
65.000
64.750 (17)
64.250
66.000
65.125 (17)
65.500
65.000
65.250 (17)
65.042
17
4
87
Cornelia T PETTERSSON FINAL CUT
2004/Federweisser/Clara/Carismo

SWE
58.500
58.000
58.250 (18)
60.000
60.000
60.000 (18)
61.750
60.000
60.875 (18)
59.708
18