BANE 1:32 Julianelyst Junior Team Competition

  • Presented by Kirk Arabians
  • Dommere:H: Jacques VAN DAELE (BEL), C: Kirsten SOEGAARD (DEN), B: Lone DICHMANN (DEN)
  • Tid:Fredag 12:45 - 15:16
  • Antal starter:17
  • Resterende starter:0
  •  
  •  
  • Antal placeringer:5
  • Max point:370
Opdateret: 11/10-2015 15:57
Luk
Start Nr Stævne Nr Rider Hest Nat. H C B Total Placering
13
478
Esmee DONKERS ZAFFIER
2004/Painted Black/Rocco-Tosha/Pion

NED
72.703
1 (269.0)
72.703
1 (269.0)
71.081
1 (263.0)
72.162
(801.0)
5
454
Camilla ANDERSEN RAFAELLA K
2008/SKOVENS RAFAEL/HERA K/BLUE HORS HERTUG

DEN
70.811
3 (262.0)
71.081
2 (263.0)
68.919
2 (255.0)
70.270
(780.0)
17
409
Anne Mette LYAGER BRANDTOFTES SJUBELL
2006/DON JUAN/BRANDTOFTE'S BELLBI/IBI-BELL

DEN
71.216
2 (263.5)
68.108
4 (252.0)
68.108
6 (252.0)
69.144
(767.5)
14
463
Yoeki BOS SANDMAN
1999/RAGAZZO/MAGIC/DONNERHALL

NED
68.649
5 (254.0)
68.919
3 (255.0)
68.649
4 (254.0)
68.739
(763.0)
11
424
Laura HVIID DENZEL
2001/DE NIRO (DE) HAN/WELLY (HAN)/

DEN
68.784
4 (254.5)
67.568
6 (250.0)
68.378
5 (253.0)
68.243
(757.5)
4
436
Jana Christin SÖNNICHSEN GORKLINTGARDS HAYDEN
2007/Hotline/Goerklintgards Genova/Carano

GER
68.378
7 (253.0)
67.297
8 (249.0)
67.162
9 (248.5)
67.613
(750.5)
6
12
452
Cecilia BERGÅKRA BERGLUND PRIMAVERA
2003/Don Primero/Favorite/Figaro L

SWE
68.649
5 (254.0)
67.297
8 (249.0)
66.892
11 (247.5)
67.613
(750.5)
6
7
411
Fenna ROEFS BROWN BOY
2006/Sandreo/Ulinda/Jazz

NED
66.892
11 (247.5)
67.568
6 (250.0)
68.108
6 (252.0)
67.523
(749.5)
8
3
475
Esther KOTTON WARENDORF
2003/Skydancer/Sowendy/Welt Hit II

SWE
67.838
9 (251.0)
65.811
13 (243.5)
68.784
3 (254.5)
67.477
(749.0)
9
8
444
Fiji Kjær LYNGE LABANOS
2004/ABANOS/LA PERLA/SOLOX CAREX

DEN
66.757
12 (247.0)
67.703
5 (250.5)
67.297
8 (249.0)
67.252
(746.5)
10
1
440
Jennifer LINDVALL JAZZMATAZZ
2001/Jazz/Diana Mosebo (DIANA)/Alibi

SWE
66.622
13 (246.5)
66.622
10 (246.5)
65.946
12 (244.0)
66.396
(737.0)
11
9
474
Wilma BJÖRK VLORIE
2002/Florett AS/Osalie/Silvio II

SWE
68.243
8 (252.5)
64.459
15 (238.5)
65.811
14 (243.5)
66.171
(734.5)
12
15
456
Klara ANDERSSON ANTELLI ROBICHON V
2001/Rosenkoenig/Caprice AS/Caribo GL

SWE
65.811
16 (243.5)
66.216
12 (245.0)
65.946
12 (244.0)
65.991
(732.5)
13
10
405
Stephanie Leth ESPENSEN BENTLEY WI
2004/BERNSTEIN/CARA-WI/SOLOS CAREX

DEN
67.297
10 (249.0)
65.270
14 (241.5)
65.270
16 (241.5)
65.946
(732.0)
14
6
417
Beatrice IVARSSON CHARLES
2006/Bocelli 1044/Chalette/Chapman 757

SWE
66.486
14 (246.0)
63.108
17 (233.5)
67.027
10 (248.0)
65.541
(727.5)
15
2
415
Anne Sophie G. SØRENSEN CARTIER
2003/BLUE HORS CAVAN/VANESSA/MICHELLINO

DEN
64.324
17 (238.0)
66.351
11 (245.5)
65.676
15 (243.0)
65.450
(726.5)
16
16
461
Alexa HAUPTMANN RUBINA ROYAL
2003/Rubin-Royal/Sevilla/Sevillano xx

GER
66.486
14 (246.0)
63.514
16 (235.0)
64.324
17 (238.0)
64.775
(719.0)
17